Last edited by Aferdita
19.06.2021 | History

3 edition of Krimi Dhe Droga found in the catalog.

Krimi Dhe Droga

Kendveshtrim Juridiko-Social (Kolana Sociologji)

 • 1115 Want to read
 • 197 Currently reading

Published by Administrator in Aferdita

  Places:
 • United States
  • Subjects:
  • Aferdita


   • Download Krimi Dhe Droga Book Epub or Pdf Free, Krimi Dhe Droga, Online Books Download Krimi Dhe Droga Free, Book Free Reading Krimi Dhe Droga Online, You are free and without need to spend extra money (PDF, epub) format You can Download this book here. Click on the download link below to get Krimi Dhe Droga book in PDF or epub free.

   • nodata

    StatementAferdita
    PublishersAferdita
    Classifications
    LC ClassificationsJanuary 2003
    The Physical Object
    Paginationxvi, 117 p. :
    Number of Pages64
    ID Numbers
    ISBN 109992737999
    Series
    1nodata
    2
    3

    nodata File Size: 10MB.


Share this book
You might also like

Krimi Dhe Droga by Aferdita Download PDF EPUB FB2


Edhe njehere dua ta sqaroj publikisht : Pas Edi Rames fshihen afera dhe projekte shkaterrimtare per shoqerine shqiptare dhe te ardhmen e saj. Ai qe vjen me pas behet me i keq se ai i meparshmi.

Beteja jone per dekriminalizimin e shtetit, per venien para drejtesise te Sajmir Tahirit si mbeshtetesi dhe perfituesi i trafikut te droges eshte sot beteja me jetike per shqiptaret. Po si doni ju kuqale, qe me droge, krime, banda, hajdutlleqe e mashtrime se po zbatoni ligje demokratike, kur perdorni dhune e gaz lotsjelles helmues per ti nxjerre nga banesa njrezit e pa mbrojtur, por te mashtroni nje europe. Une per vete nuk kam me besim tek asnje politikan Krimi Dhe Droga, ju jeni njesoj biles kur vini ne pushtet ja kaloni ne ligesi paraardhesit tuaj.

Krimi dhe droga , Franca vlerëson progresin e Shqipërisë

Sepse krimi ka kapur shtetin, varferia dhe mjerimi ka pushtuar anembane vendin, papunesia dhe pamundesia po shtyn drejt emigrimit mijera te rinj e intelektuale. Kur i meren kembet shkon dhe 6 hapa mbrapa.

Pa dyshim eshte fatkesi per te gjithe ata jo te llojit te vet. Me pak fjale tu Krimi Dhe Droga kufiri tek thana pushtetareve qe mos te sillen sikur me qene mbreter. Rama dhe qeveria e tij jane te zhytur ne krim dhe te kapur nga krimi; jane problemi dhe jo zgjidhja.

Kryemadhi në Dibër: Krimi dhe​droga kanë pushtuar Shqipërinë

Historia per Shqiptaret ka qene e hidhur. It does not store any personal data. A po doni qe te futeni ne europe qe ta rrjpni edhe ate, ashtu sic po ia beni popullit shqiptare. Edhe ne i dime te gjitha keto qe thua ti por fjala jone deri ne hale ka vlere ndersa e jotja vlen edhe sot qe ti nuk ke pushtet pale neser ne pushtet.

Pas Edi Rames fshihet Soros,Ndrageta,Komorro,Serbia,Rusia dhe gjith llumi i botes kriminale.